Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

maltin dalilaj

Mbushën Frashërin e Naimit me drogë, arrestohet kryeplaku i Përmetit, pezulluhet dhe shefi i Policisë (EMRAT)

Kryeplaku i fshatit Frashër në Përmet është arrestuar nga Policia pas një aksioni të zhvilluar dje nga SHÇBA në këtë zonë. Në pranga ka...

Lajmet e fundit