Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Malmo

Kryeministrja suedeze: Integrimi i emigrantëve ka dështuar, ka nxitur krimin dhe bandat

Suedia ka dështuar të integrojë numrin e madh të emigrantëve që ka pranuar gjatë dy dekadave të fundit, duke çuar në shoqëri paralele dhe...

Suedi, vajzën e nxjerrin me shkelma nga autobusi shkak të veshjes: Tregon shumë

Një vajzë suedeze thotë se është ndjerë e poshtëruar pasi e kanë nxjerrë me dhunë nga autobusi që ajo merrte përditë në qytetin e...

Shpërthim i fuqishëm në Malmo të Suedisë

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur disa çaste më parë pranë një stacioni policor në qytetin Malmo të Suedisë. Sipas mediave vendase...

I armatosuri futet në dyqan për të vjedhur dhe ikën me vrap, punonjësja e ndjek nga pas (Video)

Një person i armatosur është futur në një dyqan në Malmo të Suedisë për të vjedhur, por e pëson keq nga punonjësja, e cila...

Lajmet e fundit