Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

maliqi

Rrëzohet duke luajtur me biçikletë dhe merr dëmtime të rënda, 10 vjeçari nga Maliqi niset me helikopter drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq pasditen e sotme, ku një 10 vjeçar është rrëzuar duke luajtur me biçikletë dhe ka marrë...

Maliqi i papërmbajtshëm ndaj Ramës: Gënjeshtar o gënjeshtar të morën poturet zjarr

Deputeti i opozitës së re parlamentare Lefter Maliqi i përvishet keq kryeministrit Edi Rama, duke vijuar kështu përplasjen mes tyre gjatë këtyre ditëve të...

‘Rama i pa shpirt’, deputeti ‘mallkon’ kryeministrin: Mendo për popullin që të dha tepsinë. Bunkierin e Surrelit zoti do të ta shembë mbi krye

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar në lidhje me paketën ekonomike të qerverisë për të ndihmuar familjet në nevojë dhe bizneset që preken nga kriza...

‘Edhe djall të ishe do kishe pak shpirt’, Rama i përgjysmoi rrogën, revoltohet Maliqi: Ndrysho buxhetin o i lig, anullo 120 milion euro koncesione

Kryeministri Edi Rama vendosi që të përgjysmojë rrogat e ministrave dhe deputetëve për të ulur shpenzimet nga buxheti i shtetit, në mënyrë që këto...

Maliqi thirrje deputetëve të braktisin parlamentin: Nuk ke ç’e do të rrish këtu, protestojmë në janar

Deputeti opozitar Lefter Maliqi i bën thirrje qytetarëve shqiptarë të protestojnë gjatë muajit janar, në të kundërt do të përjetojnë “diktaturën” pasi të votohet...

FRIKË NGA LIGJI APO NGA MALIQI?

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al *Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i këtij materiali Shumë shpejt, Parlamenti mund të kthejë në ligj...

DEGJENERON debati live/ Idajet Beqiri PËRPLASET me Lefter Maliqin: Rama bëri gabim që s’të nxori atë mesazhin… Të vuri hunë. S’mban më as deputeti:...

Beqiri: E di ku është gabimi i Ramës, që nuk nxori atë mesazhin që doje të bëheshe kryetar bashkie. Të vuri hunë ndaj...

Zotimi i Maliqit: Ja çfarë do bëj nëse bëhen zgjedhjet në 30 qershor

Deputeti Lefter Maliqi ka deklaruar se nuk do të ketë zgjedhje në datën 30 qershor. I ftuar në emisionin ‘Zonë e...

Sapo e mori, habit deputeti i ri i Kuvendit: Jam gati të djeg mandatin

REAGIMI I PLOTË I MALIQIT: Jam gati te djeg mandatin e Deputetit per interesat e vendit vetem ndryshoni sistemin elektoral.Deputeti te zgjidhet nga...

Maliqi zbulon mesazhet që i dërgonin Berishës për Bashën: Ç’na bëre, kthehu ose gjej një tjetër…

Deputeti më i ri i PD-së, i cili ditën e djeshme u betua në Kuvend ka zbuluar mesazhet që demokratët i dërgonin Sali Berishës...

Lajmet e fundit