Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

maliq

Sapo e kishte mbushur me gaz në karburant, tmerr në Maliq: Makina shpërthen në flakë në ecje, pësojnë djegie shoferi dhe pasagjeri (VIDEO)

Dy persona kanë mbetur të plagosur në Maliq dhe kanë marrë djegie në trup për shkak se makina me të cilën ata udhëtonin ka...

Shpërthen bombola e gazit në Maliq, përfshihet nga flakët pallati 5-katësh

Një pallat është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Maliq. Bëhet me dije se në pallat ka shpërthyer një bombol gazi dhe më...

Rrahu dhe bëri për spital një 42-vjeçar, arrestohet autori në Maliq

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Korçë, për "Plagosje të rëndë me dashje", kryer në bashkëpunim. Në pranga ka rënë Blenard Hasandoçaj,...

Vetëvaret në banesë një burrë në Maliq (Dyshimet e para)

Një 80-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në fshatin Vloçisht të Maliqit. Burime për mediat raportojnë se viktima vuante nga depresioni,...

Drejtori i Pyjores humbi jetën, policia arreston shoferin e kamionit që u përmbys në Maliq (DETAJE)

Policia e Maliqit ka arrestuar sot drejtuesin e kamionit, i cili u përmbys ditën e djeshme, duke lënë të vdekur drejtorin e Pyjores në...

Aksident FATAL në Maliq: Kamioni zë poshtë drejtorin e Pyjores, 38-vjeçari humb jetën

Drejtori i Pyjores në Maliq ka humbur jetën në një aksident të rëndë automobilistik pranë fshatit Dushar. Sipas informacioneve paraprake, një kamion i ngarkuar me...

Qëlloi me automatik drejt fqinjit të tij, arrestohet 30-vjeçari në Maliq

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia në Maliq, pasi ka tentuar të vrase me armë zjarri një 29-vjeçar. Burime për uniformat blu bëjnë me dije...

“Gruan e gjeta të varur në kuzhinë”, familjarët e viktimës akuza bashkëshortit, e bija: Nuk e vrau babi

Dje Policia e Korçës njoftoi se në fshatin Kolanec të Maliqit u gjet e vdekur një grua me iniciale F.M., 61 vjeçe. Fiqirie Mance...

Zgjedhjet në PD/ Përfundon numërimi i votave në Maliq dhe Kolonjë, ja cili kandidat ka marrë më shumë vota

Ka përfunduar numërimi i votave për kryetarin e ri të Partisë Demokratike në Maliq dhe Kolonjë.Në Maliq nga 517 votues, Lulzim Basha ka arritur...

Policia nxjerr pamjet, si u arrestua nëpër shkurre i riu që donte të vriste kushëririn me pushkë në Maliq (VIDEO)

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e aksionit ëpr kapjen e të riut 23-vjeçar i cili pas një sherri për motive të dobëta, tentoi...

Lajmet e fundit