Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

mali zi

Kush udhëtonte dhe me çfarë ishte ngarkuar avioni që u rrëzua në Kelmend? Policia u dërgon shenjat e gishtave autoriteteve malazeze

Policia shqiptare i ka dërguar homologëve në Malin e Zi shenjat e gishtave dhe gjurmët e tjera që janë gjetur në avionin e rrëzuar...

BE e shqetësuar për ngjarjet në Mal të Zi: Të hetohen rastet e dhunës

Bashkimi Evropian shprehu shqetësim për situatën në Mal të Zi, pas trazirave që shpërthyen atje me rastin e shugurimit të kreut të Kishës Ortodokse...

Protestuesit përplasen me policinë në Malin e Zi, kundërshtojnë hapjen e mitropolisë serbe (VIDEO)

Përplasje mes policisë dhe protestuesve është shënuar sot në Malin e Zi. Situata është e tensionuar në Malin e Zi pasi nesër është planifikuar...

Kapet 1 ton KOKAINË e fshehur në banane, sasia më e madhe ndonjëherë në Malin e Zi

Policia në Malin e Zi njofton se ka kapur mbi 1 ton kokainë të fshehur në një ngarkesë me banane, shkruan newsbomb.al. Sipas autoriteteve...


Lajmet e fundit