Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

malesite e tropojes

Berisha uroi dje mirëmëngjes nga malësitë e Tropojës, sot Edi Rama “i bashkohet” në Alpe (VIDEO)

Ish-kryemninistri Sali Berisha uronte dje mirëmëngjes nga malsitë e Tropojës, në një kohë që në Partinë Demokratike do të mblidhej anëtarësia. Teksa Basha dhe...

Lajmet e fundit