Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

malesi e madhe

Lihet i lirë Rrok Pepaj, djali i tij në kërkim për vrasjen e dy të rinjve në Malësinë e Madhe, u gjetën të EKZEKUTUAR...

Është lënë i lirë Rrok Pepaj, babai i Danjel Pepajt, i cili dyshohet si autori i vrasjes së Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në...

Po transportonin mijëra fara kanabisi me Land Rover në Dukagjin, kapen dy shkodranët (DETAJE)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u kapën në flagrancë me mijëra fara kanabisi në makinë Land Rover. Ato...

Mbyllet numërimi në MALËSINË E MADHE, PD fituese, PS i afrohet, LSI “për të qarë hallin”

Ka përfunduar procesi i votimit në bashkinë e Malësisë së Madhe. Partia Demokratike ka dal fituese në këtë bashki, ku ka marrë 7090 vota...

Tentuan të trafikojnë 30 kg kanabis, arrestohen 4 persona në Malësinë e Madhe , sekuestrohet një armë zjarri

Katër persona janë arrestuar ditën e sotme në Fushë Grudë të Malësisë së Madhe, pasi janë kapur në flagrancë me 30 kg kanabis.Gjithashtu policia...

U gjetën të vrarë afër parcelës me kanabis në Malësinë e Madhe, flet dëshmitari: Ishin masakruar me plumba

Ditën e sotme u gjetën të  të vrarë me armë zjarri dy kushërinjtë Vilson Çutaj 37-vjeç dhe dhe Klement Pepaj 21-vjeç në Malësinë e...

Sherr në Malësinë e Madhe, 25-vjeçari plagos me drapër një burrë (Detajet)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Malësinë e Madhe ku një person është plagosur me drapër. Mësohet se Gj. P....

Fabrika e prodhimit të lëngjeve natyralë në Malësinë e Madhe drejt përfundimit, do të punësohen një numër i madh qytetarësh (VIDEO)

Fabrika e re agropërpunuese e përgatitjes së esencës së frutave dhe prodhimin prej tyre të lëngjeve natyrale në Tamarë të Malësisë së Madhe është...

Makina përplas për vdekje 49 vjeçaren në Malësinë e Madhe (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekjen e një 49 vjeçare ka ndodhur ditën e sotme në Malësinë e madhe. Mjeti me drejtues...

Parku Fotovoltaik në Malësinë e Madhe, MEGA-INVESTIMI që po mbahet ‘peng’ në zyrat e shtetit

Një mega-investim me vlerë mbi 7 mln euro po mbahet ‘peng’ nga ministria e Energjisë dhe Infrastrukturës. Bëhet fjalë për projektin...

Do hyjë në zgjedhjet lokale? Basha-qytetarëve: Duhet të gjejmë njeriun që do kujdeset për Malësinë e Madhe dhe Koplikun

Nga Malësia e Madhe kreu i PD-së Lulzim Basha deklaroi se PD ka dy sfida, njëra prej të cilave është të gjejë njerëzit që...

Lajmet e fundit