Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

maldive

“Le të thyejmë disa zemra”, Tayna ekspozon para pasqyrës linjat trupore në të brendshme

Këngëtarja, Doruntina Shala e njohur si ‘Tayna’ është duke i kaluar pushimet në ishujt e Maldives. Së fundmi, Tayna ka publikuar një fotografi para pasqyrës...

Për pushime në Maldive, këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital (FOTO)

Rezarta Shkurta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto...

Raketa kineze ra në Maldive, Tayna prej andej ka një përgjigje me poza të nxehta

Raketa kineze ishte kryefjala në media gjatë fundjavës që lamë pas. Shumë vende u vendosën në gadishmëri dhe këshilluan qytetarët që të qëndronin në...

“Ndoshta kthehem…ose jo”, Tayna shijon pushimet dhe poston “fotot e nxehta” nga Maldivet

Reperja nga Kosova, e njohur ndryshe me emrin Tayna është një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo gjithmonë...

Moderatoja shqiptare i vë “flakën” rrjetit, pozon e zhveshur në plazh, mbulohet veç me gjethe të palmës

Lei Kraja është një nga gazetaret sportive më të dashura dhe të përfolura. Bukuroshja duket se ka marrë disa ditë pushime duke u “arratisur”...

Fjolla Morina feston ditëlindjen në arrati, merr dhuratën e veçantë nga Fisniku dhe urimin më të ndjerë nga vajza… (FOTO)

Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj Fisniku janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë pas martesës në ishujt Maldive pak javë më...

Luana Vjollca nis pushimet në Maldive, ‘ndez’ rrjetin me fotot

Pasi iu përkushtua muzikës për disa muaj duke publikuar tre videoklipe, Luana Vjollca ka vendosur të marrë disa ditë pushime. Këngëtarja...

Kushton 4 mijë dollarë nata, dalin PAMJET nga resorti luksoz ku po pushon Sara dhe Ledioni

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha që nga mometi që është bërë nënë nuk është ndarë asnjëherë nga vogëlushi i saj London. ...

Pas Maldiveve, Luana Vjollca niset në një tjetër destinacion (FOTO)

Duket se pushimet nuk kanë për të Mbaruar për moderatoren e njohur Luana Vjollca. Pas kthimit nga Maldivet, ku thuhet...

Pushime në Maldive, Luana Vjollca ndan me ndjekësit ‘lajmin e keq’

Prej disa ditësh moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive. Fotot dhe videot e shumta nga pushimet pushtuan faqen e...

Lajmet e fundit