Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

mal i zi

Vrau 19-vjeçaren shqiptare dhe gjyshen e saj, vetëdorëzohet në polici autori

Ilir Dokaj, i akuzuar për vrasjen e 19-vjeçares shqiptare Sejla Bakija në Mal të Zi është vetëdorëzuar në polici, pas katër ditësh që ndodhet...

Rusia e akuzon për urdhërimin e vrasjeve me pagesë, miliarderi rus kërkon azil në Mal të Zi

Një miliarder rus me origjinë nga Azerbajxhani është arrestuar në Mal të Zi pasi Rusia e kërkonte atë nën dyshimet se ka urdhëruar vrasje...

U vra nga partneri i saj, 19-vjeçarja kushërira e këngëtares shqiptare

Të gjithë u tronditën nga lajmi, ku një 19-vjeçare shqiptare u vra në Mal të Zi nga partneri i saj Ilir Gjokaj. Ai shkoi në...

Vrasja e 19-vjeçares shqiptare nga partneri, reagon ashpër Emina Cunmulaj: Turp…

Modelja e njohur Emina Cunmulaj ka reaguar ashpër në lidhje me lajmin tragjik ku 19-vjeçarja shqiptare Sheila Bakija u vra nga partneri i saj...

“Çoju malsi s’kena bija me i vra”, paralajmërohet protestë pas vrasjes së 19-vjeçares shqiptare nga partneri i saj

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Mal të Zi, ku 19 vjeçarja shqiptare Sheila Bakija është vrarë nga partneri i saj. Autori pasi vrau...

Patriarku serb: Në Malin e Zi donin të na vrisnin me snajper

Pasi u largua nga Mali i Zi, Patriarku i Porfirit njoftoi se dikush në Cetinje donte të parandalonte kurorëzimin e Mitropolitit Ioaniki, duke qëlluar...

Protesta kundër ceremonisë së shugurimit të kreut të Kishës Ortodokse serbe në Mal të Zi, dhjetra persona të plagosur

Dhjetra persona kanë mbetur të plagosur në protestat që u zhviluan në Malin e Zi sot kundër ceremonisë së shugurimit të kreut të Kishës...

“Polici në Malin e Zi u vra nga shqiptarët”, në makinë ishte nëna me dy fëmijët (EMRAT)

Policia në Malin e Zi thotë se ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur ditë e djeshme ku mbeti i vrarë një polic malazes...

Shqiptari i Malit të Zi gjobitet dhe dëbohet nga vendi se festoi me flamurin shqiptar

Një shqiptar në Malin e Zi është gjobitur dhe dëbuar për një muaj pasi ka festuar me flamurin shqiptar. Ngjarja ka...

Shfaqën flamurin shqiptar, Mali i Zi padi për organizatorin e festivalit të Malësisë (REAGIMET)

Ministria e Kulturës e Malit të Zi do të dorëzojë padi kundër organizatorit të festivalit tradicional popullor “Logu i Tërgajës” në Cem të Malësisë....

Lajmet e fundit