Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Maksym Levin

Gjendet i vdekur regjisori ukrainas në afërsi të Kievit

Regjisori dhe fotoreporteri Maksym Levin, i cili u zhduk gjatë  kryerjes së detyrës në 13 mars, në rajonin e Kievit, është gjetur i pajetë....

Lajmet e fundit