Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Maks Haxhia

49 kg kokainë në konteinerin e ‘Ecoalmax’, avokati i Selim Çekajt: Është i implikuar shteti! Ne mbajmë përgjegjësi vetëm për bananet nga Ekuadori

Maks Haxhia, avokati i pronarit të kompanisë “Ecoalmax” Selim Çekaj, ku u gjetën mëngjesin e sotëm 49 kg kokainë të fshehura në konteinerin me...

Sot merret vendimi për Saimir Tahirin, ish-ministri mungon në seancë, ja kush e përfaqëson

Ditën e sotme do të merret vendimi në Gjykatën e Apelit për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Në këto momente në...

Pas luftës me sëmundjen e rëndë, rikthehet Maks HAXHIA me DOSJEN e ‘Peshkut të Madh’

Avokati Maks Haxhia rikthehet në punë pas luftës me sëmundjen e rëndë. Haxhia ka nisur punën me një çështje tejet të...

Vuante nga sëmundje e rrezikshme, Maks HAXHIA del nga reanimacioni

Avokati Maks Haxhia ka lënë reanimacionin. Newsbomb.al mëson se avokati i njohur është kthyer në dhomën e tij për t'u rehabilituar...

Maks HAXHIA në spital, kush është ‘avokati i VIP’-ave (PROFILI-EMRAT DHE ÇËSHTJET E BUJSHME QË KA MBROJTUR)

Avokati i njohur Maks Haxhia është shtruar sot në Spitalin Amerikan për t’iu nënshtruar një ndëhyrje kirurgjikale në aortë për shkak se vuan nga...

Maks Haxhia: Të tronditur nga vrasja e Ravik Gurrës, do të bojkotojmë seancat ligjore

Kryetari i Dhomës së Avokatëve të Shqipërisë, Maks Haxhia ka deklaruar se ka mbetur i tronditur nga vrasja e avokatit Ravik Gurra dhe ka...

Avokati i Tahirit: Prokuroria s’ka asnjë provë, është dosja e Katanias

Maks Haxhia, avokati i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri i përgjigjet akuzave të gazetarëve në studion e emisionit “Opinion” lidhur me faktet e...

Ndoka dhe Çuko në burg, avokati Haxhia: Proces i montuar, dyshime se e gjitha bëhet për show

Avokati i dy ish-deputetëve të arresuar Arben Ndoka dhe Arben Çuko Maks Haxhia kundërshton procesin e Krimeve të Rënda dhe thotë se janë shkelur...

“Vol-vo 4”, Krimet e Rënda: 24 të arrestuar në burg, 8 në arrest shtëpie. Në burg edhe dy ish-deputetët

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e sigurisë për 34 të arrestuarit e operacionit “Vol-vo 4”, mes tyre edhe dy ish deputetetë...

Kokaina në Durrës, Maks Haxhia: Arbër Çekaj nuk ka bërë asnjë deklaratë në Gjermani

Avokati i Arbër Çekaj, Maks Haxhia u shpreh se biznesmeni nuk ka dhënë asnjë deklaratë për autoritet gjermane. Çekaj ndodhet prej disa muajsh i...

Lajmet e fundit