Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

makine

Detaje nga ngjarja në autostradën Tiranë-Durrës, makina i preu rrugën motorit ku lëviznin vëllezërit Beqiraj, njërin e morën peng

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur dje në autostradën Tiranë-Durrës, ku u mor peng një person. Bëhet me dije se ka ndodhur...

Makinën mbushur me drogë, shqiptari “aktron” para policisë, por e fundos kontrolli në makinë

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë në Itali, për posedim të lëndëve narkotike në zonën e Mestres, në Italinë veriore. Mësohet se një...

U arrestua një muaj më parë, “gangsteres” së Bilishtit i djegin makinën për herë të dytë

Një makinë është djegur gjatë orëve të natës në Bilisht. Bëhet me dije se makina që është djegur është në pronësi të Deizi Arapit. Sipas...

Kokainë dhe hashash nga Shqipëria në Serbi, pesë të arrestuar, lëviznin me makinë me logo të OSBE

Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë përmes një komunikate për media ka njoftuar se ka kapur 50 kilogram drogë të llojit marijuanë. Referuar...

E BUJSHME/ Mediat e huaja: Dyshohet se i është vënë lëndë plasëse makinës së Putin, presidenti…

Makina e presidentit rus Vladimir Putin dyshohet se është sulmuar teksa ishte rrugës drejt rezidencës presidenciale. Mediat e huaja po raportojnë gjërësisht se makinës së...

Drejtonin makinën nën efektin e drogës, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Katër të rinj kanë rënë në prangat e policisë gjatë 24 orëve të fundit, pasi drejtonin mjetin nën efekti e lëndën narktike. Bëhet me dije...

Njihet për jetën e luksit, reperja shqiptare poston foton me “tufën” e parave në makinë

Loredana Zefi është një ndër emrat më të përfolur dhe të suksesshëm shqiptar. Reperja nga Kosova ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm për...

Përfshihet nga flakët makina në ecje në Pogradec

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Kam marrë flakë një mjet tip “Benz” që ka qenë në...

34 vjeçari “nuk zë mend”, i vodhi makinën një gruaje, arrestohet nga Policia

Një 34 vjeçar është arrestuar mëngjesin e sotëm në Durrës, pasi akuzohet për vjedhje. Bëhet me dije se shtetasi me iniciale - V. K., 34...

Shkodranit i gjejnë mijëra euro në makinë në Muriqan, ja çfarë dyshon Policia (EMRI)

Policia në pikën kufitare të Muriqanit ka sekuestruar një shumë parash prej 202 mijë e 60 euro. Bëhet me dije se paratë i përkisnin shtetasit...

Lajmet e fundit