Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

makinat

“Për aksidentet e urbanëve, fajtore makinat”, Veliaj akuzon dy faqet në internet: Vendosin gjoba, kam thënë mos i paguani

Kryebashkiaku i Tiranës thotë se aksidentet e linjave urbane nën administrimin e Bashkisë, janë shkaktuar nga makinat e tjera. Erion Veliaj madje ka akuzuar...

Aksident në Korçë, përplasen “kokë më kokë” dy makina

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në...

Fotot/Makina përplaset me shtyllën, pa drita Dajçi (Lezhë), OSSH merr masat

Një automjet (tip furgon) është përplasur me një shtyllë të tensionit të mesëm, duke e dëmtuar atë (siç shihet në fotot). Shtylla është pjesë e...

Shpërthejnë në flakë tre makina në Vlorë, në pronësi të një biznesmeni (FOTO)

Tre makina në pronësi të biznesmenit vlonjat Zamir Kormuzi kanë shpërthyer në flakë. Siç shihet dhe nga pamjet, flakët janë konstatuar gjatë natës dhe...

Kë po kërkojnë? “Shqiponjat” zbarkojnë në Elbasan, “çmontojnë” makinat

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me forcat speciale Shqiponjat dhe njësinë operacionale mbrëmjen e sotme janë duke zhvilluar një operacion. Ato kanë zbarkuar në Elbasan...

Aksident i rëndë në Radhimë, përplasen 5 makina, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Radhimë-Orikum. Mësohet se pesë makina janë perplasur me njëra-tjetrën, ku si pasojë kanë...

Aksident i rëndë në aksin Kardhiq-Sarandë, makinat përplasen “kokë më kokë”, disa të plagosur, nisen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është shënuar paraditen e sotme në aksin Kardhiq-Sarandë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si...

“Këto hekurishtet kanë zënë parkimet”, gazetari thirrje Bashkisë së Tiranës: I verifikoni se kanë me vite aty

Gazetari Edi Oga publikon foton e këtyre makinave të braktisura dhe i bën thirrje Bashkisë së Tiranës që t'i verifikojë, sepse sipas tij kanë...

Dash Sula publikon shifrat: Makinat që nga 2011 janë dyfishuar, importi i naftës është ulur! Futet kontrabandë apo na shesin nga ajo e Ballshit?

Deputeti demokrat Dashnor Sula, publikon disa të dhëna për numrin e makinave që janë në qarkullim në Shqipëri dhe importin e karburanteve ndër vite....

Jo pak i njohur për policinë, kush është pronari i servisit që i dogjën 6 makina në Pogradec, kamerat kapin momentin kur autorët lyejnë...

Mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00, një servis makinash në fshatin Leshnicë të Pogradecit u përfshi nga flakët. Si pasojë e flakëve u dogjën...

Lajmet e fundit