Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022

TAG

makina

VIDEO: Bllokohet trafiku nga Durrësi në Vorë, radhë kilometrike në autostradë

Trafiku i automjeteve nga Durrësi deri në Vorë është paralizuar thuajse plotësisht pasditen e sotme. Dyshohet se një aksident automobilistik mund të ketë shkaktuar bllokimin...

Makina përplas dy fëmijë në Vlorë, largohet me shpejtësi nga vendngjarja, ja gjendja shëndetësor e të miturve

Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim një 51 vjeçari pasi ka aksidentuar dy shtetas të mitur. Sipas informacioneve të policisë mësohet se shtetasi me...

Shpërthen në flakë mjeti në aksin Lushnje-Rrogozhinë, dy pasagjerët hidhen gjatë ecjes

Një makinë ka marrë zjarr gjatë ecjes në aksin rrugot Lushnje-Rrogozhinë, në afërsi të fshatit Zhamë. Mësohet se shoferët e tjerë kanë njoftuar drejtuesin e...

Zjarr pranë kishës në Orikum, digjet “Mitsubishi” dhe mjeti “Jeep” të parkuara aty pranë

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në një sipërfaqe toke me barishte pranë Kishës  në Orikum. Bëhet me dije se si pasojë e...

Artan Hoxha publikon për herë të parë pamjet makabre të makinës ku u ekzekutua Brilant Martinaj me dy shokët e tij

Gazetari Artan Hoxha publikon për herë të parë pamjet nga afër të makinës tip "Volkswagen Passat" me të cilën udhëtonin Brilant Martinaj, Besmir Hoxha...

Shisnin drogë nëpër Tiranë, arrestohen 6 persona, sekuestrohen makina, para dhe lëndë narkotike

Policia e Tiranës ka finalizuar tre operacione për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe në pranga kanë rënë 6 të rinj. Gjatë...

FOTOLAJM/ Tirana “boshatiset” për fundjavë, autostrada bllokohet që në orët e mëngjesit

Temperaturat e larta kanë bërë që qytetarët të zgjedhin të largohen nga Tirana në fundjavë, për t'ju drejtuar jugut të vendit dhe plazheve të...

Aksident i pazakontë, makina thyen vitrinën e butikut dhe përplas manekinat (Video)

Një aksident i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën "Agim Ramadani" të Prishtinës. Siç dallohet nga pamjet e publikaura në rrjetet sociale, një...

10 vendet evropiane me gjobat më të rrepta, Norvegjia e para: Nëse jeni i dehur në timon, ndëshkoheni me 5,783 euro

Vendet evropiane nuk kanë një standard të njëjtë për gjobat, duke aplikuar masa administrative nga më të ulëta e deri te ato më marramendëset....

VIDEO/ Një ditë pas hapjes, “fluturojnë” 8 patenta në aksin Kardhiq-Delvinë, dhjetra gjoba

Policia Rrugore ka nisur monitorimi me mjetet inteligjente dhe radarë edhe në aksin më të ri rrugor në Jug të vendit, atë Kardhiq –...

Lajmet e fundit