Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

makina me ilace

Makina plot me ilaçe dhe Rapid Teste Antigen për Covid, Policia arreston shoferin në Durrës, procedohet porositësi

Marjus Lushka, 31 vjeç, është arrestuar në flagrancë nga Policia e Durrësit pasi në makinën që ai drejtonte janë kapur ilaçe dhe Rapid Teste...

Lajmet e fundit