Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

makina e blinduar

Po shkonte drejt Kosovës? Makina e blinduar me të cilin lëvizte Vis Martinaj u gjet në Rrugën e Kombit

Janë publikuar për herë të parë pamjet e automjetit të blinduar me të cilin dyshohet se ka lëvizur për herë të fundit i shumëkërkuari...

Sekuestrimi i pasurive të Ben Qimes, detaje nga dosja e SPAK: Lëvizte me AUDIN e blinduar të DEPUTETIT të njohur (EMRI)

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka sekuestruar pasuritë e Arben Isufajt, i njohur dhe si Ben Qimja. Ky vendim...

DETAJE nga GRABITJA e BLINDIT me miliona euro, ngjarja brenda AEROPORTIT të RINASIT, VRITET një person

Grabitje dhe shkëmbim zjarri brenda perimetrit të aeroportit të Rinasit. Mësohet se 4 persona, me një furgon të bardhë me një...

Aksident në aksin Tepelenë-Gjirokastër, makina e blinduar del nga rruga

Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër. Një makinë e blinduar ka dalë nga rruga dhe...

Deputeti i PD sfidon Haki Çakon: Në Durrës ke 62 makina të blinduara, po ta mbajti shko kapi…

Në qytetin e Durrësit, 62 makina të blinduara, levizin lirshëm para syve të qytetarëve dhe institucioneve të rendit, duke sfiduar haptazi jo vetëm shtetin,...


Lajmet e fundit