Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

makina del nga rruga

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në arë, plagoset shoferja dhe 3 pasagjerë (FOTO)

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Si pasojë janë plagosur 4 persona. Mësohet se...

Ishte në krye të detyrës/ Makina del nga rruga, përplas policin dhe X5-ën që efektivi kishte ndaluar

Një automjet ka dalë nga rruga dhe si pasojë e humbjes së kontrollit ka goditur një tjetër makinë BMW X5, e cila ishte ndaluar...

Gramsh/ Makina bie në humnerë, humbin jetën 2 persona, 8 të plagosur, dyshohet sirianë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje, tre kilometra afër Gramshit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çekrez. Nga raportimet...

Makina del nga rruga, përplas dy persona në Mamurras

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përplasur dy persona në Mamurras. Mësohet se nga aksidenti i ndodhur pasditene sotme...

Makina me 5 persona brenda del nga rruga, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

UPDATE-Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku makina si pasojë e lagështisë ka dalë nga rruga duke rënë rreth 30 metra poshtë...

Aksident në Shkodër, plagosen 4 persona të së njëjtës familje

Katër persona të së njëjtës familje janë plagosur pasi makina me të cilën po udhëtonin ka dalë nga rruga në aksin Hani i Hotit...

Aksident me dy të plagosur në Korçë

Dy persona janë plagosur pasi automjeti i tyre tip Peugeot me targa "AA135EA" ka dalë nga rruga në Korçë. Aksidenti ka ndodhur...

Aksident në Dibër, humb jetën një person, plagosen dy të tjerë

Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve, ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës...

Lajmet e fundit