Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

make up

Shkoi pa make-up, modeles i bllokohet hyrja në aeroport: Nuk je i njëjti person!

Tatiana Lin aktorja dhe modelja ukrainase e cila aktualisht jeton në Tajvan, ka thënë se është ndaluar nga kontrolli kufitar në Malajzi, pasi punonjësit...

Pa “pikë” grimi para kamerës, Jennifer Lopez zbulon sekretet e bukurisë së saj

Ylli 52-vjeçar Jennifer Lopez dha përmes Instagramit disa këshilla për "make up"-in e duhur për natën e Krishtlindjes, pak para se të përgatiste darkën...

Me bikini në super formë dhe pa “make up”, prestigjozja britanike i kushton shkrimin special pushimeve të Dua Lipës në Shqipëri

Prej disa ditësh Dua Lipa po pushon me familjen dhe të dashurin e saj në jugun e Shqipërisë. Përveç 70 milionë ndjekësve këto ditë...

Maskat ‘ulin’ kërkesën për buzëkuqe e make-up në vend; Si po e ndryshon pandemia biznesin e kozmetikës

Mbajtja e detyruar e maskave apo puna nga shtëpia po e ndryshojnë tërësisht biznesin e kozmetikës ne vend. Shitjet për produktet e makijazhit dhe...

Agnesa Vuthaj shfaqet pa pikë makeup-i, si ju duket? (FOTO NË BRENDËSI)

Ish-Missi Agnesa Vuthaj është një nga vajzat me të bukura të ekranit dhe njëkohësisht me një pamje natyrale dhe pa operacione plastike. ...

Adelina Tahiri guxon, publikon FOTO pa pikë grimi

Kur bie fjala te pamja e jashtme, këngëtarja Adelina Tahiri është njëra ndër femrat më të përfolura të estradës shqiptare. Ndonëse...

Eliona Pitarka publikon foto pa makeup: I dashuri im mendon se jam e mrekullueshme

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të shoëbizit dhe ndër më të komentuarat. Pak kohë...

Keisi Medini surprizon fansat, si duket pa make up vajza e Sabianit

Këngëtarja dhe modelja Keisi Medini di gjithmonë të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me fotot e saj tej provokuese. Vajza e...

Të dyja pa pikë make up-i në fytyrë, Arilena Ara publikon FOTON me Miriamin

Që prej pjesëmarrjes në jurinë e ‘The Voice of Albania Kids’, këgnëtarj Arilena Ara publikon shepesh foto me Miriam Canin. Dy...

Lajmet e fundit