Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

majmune

Indonezia në prag të pushtimit nga majmunët, angazhohet ushtria

Mund të duket e çuditëshme, por është e vërtetë, Indonezia ka angazhuar ushtrinë dhe policinë kundër majmunëve që plaçkisin shtëpitë. Sipas mendive...

Zbulohen për herë të parë dy gorilla lesbike

Disa shkencëtarë kanë bërë një zbulim të rrallë gjatë një udhëtimi në Ruanda ku po monitorinin specie të ndryshme kafshësh. Ata kanë...

Lajmet e fundit