Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

Majlinda Hasani

“Qyqa ka kamera këtu, bjere bjere çantën”, zbardhen PËRGJIMET, Rovena Voda mori 1.000 euro, celular dhe arkë me peshk: Nuk e dua iPhone, direkt...

Newsbomb.al zbardh përgjimet e Prokurorisë Speciale SPAK, për ish-zv.ministren e Brendshme Rovena Voda dhe dy gra të tjera që ndikojnë për të fituar një...

Arkë me peshk dhe 1.000 euro për një vend pune në Ministri, GJKKO lë në “arrest shtëpie” Rovena Vodën

GJKKO ka lënë në fuqi masën “arrest shtëpie” për ish- zv.ministren e Brendshme, Rovena Voda, e cila akuzohet për veprën penale të “ushtrimit të...

FOTO: Patrulla shoqëron në Gjykatën kundër Korrupsionit ish-zv.ministren Rovena Voda, mori 1.000 euro dhe 1 arkë peshk për një vend pune

Ish-zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda, ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, shkruan neësbomb.al. Ajo...

“Shefe nuk e bëj dot”, 1.000 euro, celular dhe arkë me peshk; zbardhen PËRGJIMET e zv.ministres Rovena Voda: Leku hedh ujin përpjetë

Ish-zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda dhe dy shtetase të tjera, pritet të dalin nesër para Gjykatës së Posaçme për t’u njohur me vendinmin ndaj...

GJKKO kërkon “arrest shtëpie” për ish-zv.ministren e Brendshme, Rovena Voda (AKUZA-DETAJE)

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar (GJKKO), kavendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-ministren Rovena Voda....

Lajmet e fundit