Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Majlinda Bregu

Majlinda Bregu zbulon se çfarë u diskutua në Samitin e Ballkanit Perëndimor: BE do të japë 500 milionë euro grante vetëm në vitin 2021,...

Ditën e sotme në Tiranë u mbajt Samiti i Ballkanit Perëndimor, i drejtuar nga kryeministri shqiptar Edi Rama dhe Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi.E...

Majlinda Bregu takon në Beograd presidentin serb Aleksandër Vuçiç

Koordinatorja e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), Majlinda Bregu ka takuar ditën e sotme presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç. Lajmin e bën me dije organizata...

I qëlluan me breshëri plumbash shtëpinë në Tiranë, zbulohet emri i pronarit, 10 vite më parë u dhuna dhe akuzonte kunatin e Majlinda Bregut...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e shënuar gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme në Tiranë, ku u qëllua...

E BUJSHME / Jozefina TOPALLI ose Majlinda BREGU përballë Lulzim BASHËS, në garën për kreun e PD?

Një kandidaturë e fortë përballë Lulzim Bashës pritet të nxirret nga grupi anti-Basha, për zgjedhjet e kryetarit të ri që mbahen në korrik të...

Majlinda Bregu: Një lider i mirë s’mund të jetë pronar

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, e cila aktualisht drejton Këshillin e Bashkëpunimit Rajonal ka folur sot në emisionin “Refleksione” rreth konceptit të liderit. Sipas...

“Kërkoj DORËHEQJEN e Lulzim Bashës”, çfarë parashikoi Majlinda Bregu pas humbjes së PD në 2017: Do jemi duke pritur humbjen e radhës për gabimin...

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka vendosur në ballinë në rrjetet sociale të saj, një shënim që bëri në...

‘E kapëm një peshk në Vlorë’, ish-ministrja e PD poston foton e bukur nga Vlora me bashkëshortin

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu ka qenë një ndër emrat më të rëndësishëm në PD në vitet 2005-2013. Ish-deputetja Bregu është...

Yuri Kim takohet me Majlinda Bregun, ja çfarë biseduan me njëra-tjetrën

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka zhvilluar një takim me sekretaren e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu. ...

‘Xhaketa me vata, siç është moda sot’, Majlinda Bregu publikon FOTON e 26 viteve më parë, kur punonte si gazetare

Sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka publikuar një foto të 26 viteve më parë. Në atë...

Dikur Ministra të Qeverisë Berisha, Majlinda Bregu publikon foton me Sokol Olldashin: N’kohë të tjera, me mendime njësoj!

Sot bëhen 7 vite nga ndarja nga jeta e ish-deputetit demokrat Sokol Olldashi i cili vdiq tragjikisht në një aksident rrugor duke lënë pas...

Lajmet e fundit