Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

majk

Roan surprizon Majkun në emision, babë e bir për herë të parë bashkë në ekran

Majk është një ndër artistët më të dashur për publikun. Reperi është përpjekur që ta ruajë me fanatizëm jetën e tij private dhe nuk...

Majk ironizon për situatën e COVID: Ende mendoni se një maskë ju shpëton nga vdekja?

Këngëtari Majk ka ironizuar mbajtjen e maskave gjatë periudhës së pandemisë. Në një psotim të tijin në Instaram, këngëtari shprehet me...

Majk ironizon vajzat me botox: Si mundesh t’i besosh fjalës ‘të dua’ kur del nga buzë false (FOTO)

Reperi i njohur kosovar, Majk, ka bërë ironi duke "shënjestruar" ato vajza që bëjnë operacione plastike. Ai ka bërë në Instagram...

‘Malena’, Majk dhe Getoar Selimi publikojnë këngën e re (VIDEO)

Reperat Majk dhe Ghetto Geasy kanë publikuar këngën e tyre të re. Geti dhe Majk njihen për hitet e tyre verore...

‘Vamos’, Majk dhe Geti sjellin edhe këtë verë hitin e radhës (VIDEO)

Mjak dhe Getoar Selimi janë padyshim dy reperat më të suksesshëm shqiptarë. Është pothuajse e pamundur që në çdo verë të mos ketë një...

Kush paguhet më shumë Majk apo Getoari? Reperi surprizon me përgjigjen

Majk dhe Geti janë dy nga reperët më të pëlqyer të momentit. Të gjitha bashkëpunimet e tyre janë kthyer në hite...

‘Bashkimi bën fuqi’, Majk dhe Butrint Imeri vuajnë pranë njëri-tjetrit në ‘Sa gjynah’ (VIDEO)

Majk dhe Butrint Imeri janë dy nga këngëtarët më të suksesshëm të momentit. Ata kanë bashkuar forcat dhe kanë bashkëpunuar për...

Këngëtari i njohur shqiptar ndalohet nga policia, kontrolll makinës luksoze (FOTOT)

Reperi i njohur nga Kosova, Majk është ndaluar nga policia. Mediat në Kosovë kanë publikuar foto, teksa shihet që policët i kontrollojnë makinën. ...

‘Nuk dorëzohna’, Majk publikon këngën e re, e bazuar në jetën e tij (VIDEO)

Reperi i njohur kosovar, Majk ka publikuar këngën e tij të re. “Nuk dorëzohna”, mban titullin kënga e re e...

Lajmet e fundit