Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

maja e rrunes

Situata e zjarreve në vend: Problematike vatra e zjarrit në Majën e Rrunës, në Lezhë janë djegur mbi 230 hektarë sipërfaqe me barishte

Ministria e Mbrojtjes ka dhënë detaje për situatën e zjarreve në vendin tonë, ku problematike vijon të mbetet vatra në Majën e Rrunës, ku...

Vijon problematike situata e zjarreve në Majën e Rrunës, kërkohet ndërhyrja nga ajri

Mbronjtja civile njofton se situata vijon të jetë problematike në Maja e Rrunës(Laku i Thive) Nj.Ad Malzi bashkia Kukës. Bëhet me dije se sot janë...

Situata problematike në Majën e Rrunës, Mbrojtja Civile: Kërkohet ndërhyrje nga ajri

Bëhet me dije se situata vijon të jetë problematike në Maja e Rrunës(Laku i Thive) Nj.Ad Malzi bashkia Kukës. Sot janë angazhuar për izolimin e...

Situata problematike nga zjarret në Majën e Rrunës, Mbrojtja Civile jep informacion: Ka filluar ndërhyrja me helikopter

Mbrojtjes Civile dhe Emergjencave Prefektura Kukës kanë dhënë njoftim në lidhje me situatën e zjarreve në vend. Njoftohet se situata vijon të jetë problematike në...

Ministria e Mbrojtjes jep informacion për zjarret: Situata problematike në Majën e Rrunës

Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacion në lidhje me situatën e zjarreve në vend. Bëhet me dije se aktualisht po punohet për vatrën e shfaqur...

Zjarri në Majën e Rrunës, Mbrojtja Civile: Situatë problematike, vazhdojnë të digjen trungje

Komisioni i Mbrojtjes Civile në Preferkturën e Kukësit ka dhënë informacion për situatën e zjarrit. Në njoftimin e lëshuar për mediat, bëhet me dije...

Lajmet e fundit