Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

magjistratura

346 aplikantët që duhet të zëvendësojnë të shkarkuarit e VETTINGUT/ FËMIJËT e të ikurve, të studiove avokatore madje dhe të biznesmenëve (KUSH DO KONTROLLOJË...

Shkolla e Magjistraturës bashkë me Këshillin e Lartë Gjyqësor (KLGJ) nxorri para tre ditësh listën e të kualifikuarve që do marrin pjesë në provimin...

Përfunduan Shkollën e Magjistraturës, BETOHEN 19 gjyqtarët e rinj (EMRAT)

Janë prezantuar ditën e sotme 19 gjyqtarët e rinj të cilët kanë përfunduar Shkollën e Magjistraturës në vitin akademik 2019-2020.  Në...


Lajmet e fundit