Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

magazine

Përfshihet nga flaka magazina në Tiranë, zjarrëfikësit po punojnë për shuarjen e zjarrit

Një magazinë në Tiranë në pronësi të shtetasit B.A është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Përfshihet nga flakët magazina e “Rezervave të Shtetit” në Lundër, dyshimet e para të policisë

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në godinën e “Rezervave të Shtetit” në Lundër. Burime bëjnë me dije se nga flakët janë djegur...

Misteri i ‘Casa Italias’, 39 orë nga zjarri i madh që shkrumboi magazinën, asnjë shenjë nga shefi i sigurisë Arjan Sala

39 orë pa asnjë shenjë për Arjan Salën, shefin 33 vjeçar të sigurisë së qendrës tregtare “Casa Italia”, i cili prej pasdites së 24...

ELBASAN/ Zjarr në një magazinë, digjet te duart pronari në përpjekje për të shpëtuar bagëtitë

Pronari i një magazine në Elbasan është djegur te duart në përpjekje për të shpëtuar bagëtitë nga flakët. Elbasan- Informacion paraprak...

AKU godet biznesin në Dibër, gjobit me 1 milion e gjysmë lekë pronaren, i bllokon pijet dhe magazinën (EMRI)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit bllokon 979 litra pije alkoolike, të cilat kishin mangësi në etiketim dhe ka gjobitur me 150,000 lekë pronarin e një...

Prindërit u ALARMUAN për zhdukjen e të birit, gjendet i varur në magazinë i riu  (EMRI)

Një 26-vjeçar banues në fshatin Marinëz të Bleshit i ka dhënë fufnd jetës duke u vetëvarur. Ngjarja ka ndodhur, në një...

Rreziku i zjarreve në Shqipëri, DIGJET ndërtesa në Gjirokastër, 3 zjarrfikëse luftojnë me flakët

Një zjarr raportohet të ketë rënë në një ndërtesë në Gjirokastër. Mësohet se zjarri ka rënë në një magazinë në fshatin Hundkup. ...

Në Shqipëri edhe shkollat po kthehen në magazine droge

Kultivuesit e hashashit këtë herë nuk kanë kursyer as shkollën për ta kthyer në magazinë për kultivimin e drogës. As kontrollet e...

Gjendet i vdekur brenda magazinës 26 vjeçari nga Durrësi

Një 26 vjeçar nga Durrësi i ka dhënë fund jetës në mënyre tragjike duke u vetëvarur në një magazinë pranë banesës së tij. ...

Zbulohet 1 ton kanabis në një magazinë në Berat, 7 persona në kërkim

Rreth 1 ton lëndë narkotike e llojit kanabis sativa është zbuluar në ambientet e një magazinë në fshatin Lapan të Beratit. ...

Lajmet e fundit