Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

mafia shqiptare

Daily Mail shpërndan pamjet: Gangsterët shqiptarë marrin peng dhe rrahin kundërshtarët, videot i hedhin në TikTok

“Gangsterët e pamëshirshëm shqiptarë po shpërndajnë video shumë të dhunshme në rrjetet sociale për kontrollin e biznesit fitimprurës të kanabisit në Mbretërinë e Bashkuar”,...

“Libri i zi” i trafikut të drogës: 100 milionë biseda të përgjuara për bosin e Kamorrës dhe mafien shqiptare, autoritetet italiane kanë në dorë...

Janë plot 100 milionë biseda të përgjuara që pritet të transkriptohen nga autoritetet italiane të konsideruara si “libri i zi” i trafikut të drogës...

Nëna e 4 fëmijëve rrëmbehet dhe drogohet nga mafia shqiptare në Milano, si i shpëtoi jetën postimi në Facebook

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Milano. Sipas medieve të huaja, një grua hungareze është rrëmbyer nga mafia shqiptare, me qëllim...

“Mafia shqiptare, një nga tre grupet më të fuqishme të kokainës në Ekuador”

"Prania në vend e tre organizatave kriminale transnacionale nëpërmjet bandave lokale e ka bërë Ekuadorin eksportuesin e tretë më të madh të drogës në...

Përfshirja me “mafien shqiptare” e kryemafiozit grek të ekzekutuar natën e Pashkës

Giannis Skaftourou, i konsideruar si një nga kriminelët më të njohur në Greqi u ekzekutua natën e Pashkës, teksa po darkonte jashtë bashkë me...

“Hija e mafias shqiptare”, media e Luksemburgut: Zotërojnë tregun e kokainës dhe heroinës

“Organizatat kriminale shqiptare po shtrijnë ndikimin e tyre në të gjithë Evropën, duke mos kursyer as Luksemburgun”. Kështu shkruan një media e huaj sa i...

“Operacion i madh kundër mafias shqiptare”, mediat në Belgjikë shkruajnë për 30 të arrestuar: Janë kapur armë, para, kokainë dhe diamante (E PLOTË)

Mediat belge shkruajnë këtë të martë për një operacion të madh antidrogë që është duke u zhvilluar në disa zona të vendit, transmeton newsbomb.al....

“Vijnë si biznesmenë, e në Shqipëri janë në kërkim”, media në Ekuador shkrim për mafian shqiptare, nga Ergys Dashit te bizneset e Arbër Çekajt

Media ekuadoriane “deunanoticias” i ka kushtuar një artikull mafias shqiptare, ku shkruhet se në Ekuador mbërrijnë si biznesmenë të mëdhenj, ndërsa në vendin e...

Shërbimi përmbarimor e ka me kryeministrin: Mos ta shqetësojmë për probleme me mafian, po zgjedh lodra për fëmijët afganë (E Plotë në brendësi)

Prokurori i njohur kalabrez, Nicola Gratteri, në një intervistë për mediat italiane e ka cilësuar Shqipërinë si një vend të korruptuar, ku është shumë...

“Mafia italiane ka kolonizuar Shqipërinë. Bashkëpunon me shqiptarët e lidhur me politikanë dhe pastrojnë miliona”

Organizatat kriminale shqiptare kanë pushtuar tregun e heroinës dhe kokainës në Itali, duke u kthyer në një kërcënim serioz për rendin dhe sigurinë në...

Lajmet e fundit