Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

madrit ulqinaku

Togat e zeza të Elbasanit lënë në burg Horgito Peqinin dhe shokun e tij, të përfshirë në vrasjen e Madrit Ulqinakut

Horgito Peqini dhe Klaudjan Sallufi do të qëndrojnë në burg. Kështu ka vendosur sot Gjykata e Elbasanit, për dy personat e përfshirë në vrasjen...

Vrau Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, prangoset autori 18 vjeçar, nip i “Mandelës”

Horgito Peqini, 18 vjeç që qëlloi për vdekje ditë më parë Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, është prangosur nga Policia e këtij qyteti....

Gjykata lë në burg 18 vjeçarin, jep masat në mungesë dhe për dy bashkëpunëtorët e vrasjes së Madrit Ulqinakut

Togat e zeza të Elbasanit kanë dhënë masën e sigurisë "Arrest në burg" për Ejden Dinon, 18 vjeçarin që u arrestua menjëherë pas vrasjes...

Vrasja e Madrit Ulqinakut, thellohen hetimet: Viktima dhe autorët njiheshin, janë proceduar për shpërndarje droge në Elbasan

Madrit Ulqinaku, një 33 vjeçar nga Elbasani, u qëllua për vdekje me armë zjarri dy ditë më parë në qendër të qytetit. Ai sapo...

Arrestohet një nga bashkëpunëtorët e vrasjes në Elbasan, Madrit Ulqinaku u vra nga një 18 vjeçar (EMRAT – NGJARJA)

Horgito Peqini është autori i vrasjes së Madrit Ulqinakut mbrëmjen e djshme në Elbasan, thotë Policia e këtij qyteti. 18 vjeçari ka qenë i...

Vrasja e Madrit Ulqinakut në Elbasan, reagon PD: Jeta është e pavlerë këtu! Shkak është banditizmi i shtetit

Partia Demokratike përmes deputetit të Elbasanit Luçiano Boçi, reagon për vrasjen e të riut Madrit Ulqinaku mbrëmjen e djeshme në mes të qytetit. Ai...

Del FOTO: Ky është i riu që u vra sot në Elbasan, Policia në ndjekje të autorit 20 vjeçar

Madrit Ulqinaku, 33 vjeç ka mbetur i vdekur mbrëmjen e kësaj të mërkure në Elbasan pasi është qëlluar për vdekje me armë zjarri. Ai...

Policia jep informacion për vrasjen në Elbasan: Madrit Ulqinaku doli nga lokali dhe u qëllua me pistoletë nga një 20 vjeçar

Madrit Ulqinaku, rreth 25 vjeç ka mbetur i vdekur mbrëmjen e kësaj të mërkure në Elbasan pasi është qëlluar për vdekje me armë zjarri....

Lajmet e fundit