Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

Mad Clip

Duke lëvizur me shpejtësi “skëterrë”, del video e aksidentit tragjik ku humbi jetën reperi grek

Reperi i njohur grek, Mad Clip, ndërroi jetë pak ditë më parë pas një aksidenti automobilistik në Vouliagmeni, Athinë. Makina “Porsche” me të cilën reperi...

Vdekja e reperit grek hidhëron Morena Tarakun, do të bënin bashkë një këngë

Mad Clip, reperi i njohur grek ka humbur jetën gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm pas një aksidenti tragjik. Këngëtari po udhëtonte me...

Reperi grek para se të humbte jetën po këndonte në një dasmë me këngëtaren shqiptare (Video)

Reperi grek Mad Clip mbrëmjen e djeshme humbi jetën trgjikisht në një aksident. Ai ishte i ftuar në dasmën e mikut të tij, Giorgos...

Me shpejtësi të madh, “Porsche”, humb kontrollin dhe përplaset me pemën, ndërron jetë reperi i njohur (FOTO)

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në Greqi, që i ka marrë jetën reperit të njohur Mad Clip. Mediat greke bëjnë me dije se 34-vjeçari,...

Lajmet e fundit