Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Maciej Popovski

Përfaqësuesi i ONM kërkon zgjatjen e afateve të vettingut: Mbështesim propozimin e PS, verifikimi i gjyqtarëve dhe prokurorëve të vazhdojë

Maciej Popovski, përfaqësues i Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, kërkon që procesi i verifikimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve të vazhdojë. Në mbledhjen e Këshillit të...

Lajmet e fundit