Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

mace

Shqelmoi macen dhe e hodhi në det, policia greke arreston shqiptarin (Video)

Një shqiptar është arrestuar nga policia në Greqi, pas një video të publikuar në rrjetet sociale ku shqelmonte një mace duke e hedhur në...

‘Thonë që macet me qentë nuk shkojnë’, mesazhi i koduar i Metës nga Bosnja (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ka dhënë këtë mëngjes një tjetër mesazh të koduar nga Bosnja. Kreu i shtetit ka publikuar pak minuta...

Zgjedhjet, Veliaj: Nuk ia vlen që për banjën e 13 të maces së Ilir Metës në Lalz të bëni 5 vite burg

Në takimin e sotëm me administratorët e pallateve, kryebashkiaku Veliaj i porositi që të informojnë qytetarët për masat ndëshkimore që rrezikojnë nëse pengojnë të...

Era dhe Nora sensuale në klipin e ri, por nuk do ta besoni çmimin marramendës të maces së zezë

Dy motrat Era dhe Nora Istrefi publikuan ditën e djeshme këngën e parë së bashku të quajtur 'Nuk e di'. Vetëm...

‘S’kam vjedhur asnjë qindarkë’, ish-deputeti i kthehet Kryemadhit: S’e di si është 5-lekshi, në shtëpi ke 11 banjo, një vetëm për macen (VIDEO)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka debatuar ashpër me një zonjë nga publiku mbrëmjen e kaluar në studion e emisionit '360 Gradë’, pasi zonja...

Maçoku që ‘vdes’ për pjeshkët

My parents’ cat inexplicably LOVES peaches, and it’s the most delightful thing. They send regular picture updates to the family group chat...

Çfarë s’u pa nga Maratona e Tiranës, ky incident do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Ditën e djeshme qendra e Tiranës u shëndërrua në një arenë vrapi, duke krijuar një atmosferë krejt ndryshe nga ajo që na ofron kryeqyteti...

Ngordh maçoku më i vjetër në botë, nuk do ta besoni sa vjeç ishte

Mçoku ngordhi më 29 gusht pasi shëndeti filloi të rëndohej çdo ditë e më shumë. “Ne ndihemi sikur na janë thyer zemrat. Ai...

Lajmet e fundit