Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Lyrical Son

E ftoi në duel Rap-i, Lyrical Son ka një përgjigje epike për Feron (VIDEO)

Pak kohë më parë Fero me anë të një deklarate në rrjete sociale, habiti fansat e tij dhe gjithë muzikëdashësit, pasi ftoi në duel...

Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë një vajzë

Reperi i njohur shqiptar Lyrical Son është bërë baba për herë të dytë.   Festim Arifi, i njohur për publikun si...

Nuk e kishim ditur, reperi shqiptar po bëhet baba për herë të dytë

Reperi i njohur nga Kosova, Lyrical Son dhe prej vitesh është një nga më të preferuarit për ndjekësit e muzikës së rrepit shqiptar. ...

Lajmet e fundit