Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Lyon

‘ÇMENDET’ LYON, pas Juventusit eleminon edhe ‘sheikët’ e Manchester City-t

Sapo ka përfunduar takimi mes Lyon dhe Manchester City me rezultatin 3-1, me francezët që bëjnë surprizën dhe kualifikohen për më tej ...

Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur mes tyre një fëmijë

Një shpërthimi i fuqishëm bombe ka ndodhur në qytetin e Lyon në Francë. Shpërthimi i bombës është bërë pranë një rruge...

Champions League/ Juventusi i rrëmben fitoren Lyon-it, Reali nuk ndalet

Janë luajtur ndeshjet e treta në grupe për llogari të Champions League. Skuadrat kanë dhuruar spektakël në fushë, ndërsa Real Madrid nuk është ndalur...

Real Madridin e nderon minuta e fundit, Juventus e nis keq

Real Madrid ka arritur të fitojë vetëm në minutën e 95-të kundër Sportingut, ndërsa Legia e Besnik Hasit është turpëruar me rezultatin 6-0 kundër...

Mediat shqiptare nxjerrin nga arkiva videon e 2015: “Shqiptarë dhe serbë përleshen në Lyon”

Në prag të ndeshjes së fundit të Shqipërisë në Kampionatin Europian, çka rezultoi të jetë përcaktuese për kualifikimin për në fazën tjetër, disa media...

Lajmet e fundit