Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

luzlim basha

“Me lëmoshë nuk zgjidhet kriza”, Basha për paketën e rezistencës sociale: Rama tallet me popullin, rritja e çmimeve prek gjithë shtresat jo disa

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me paketën e rezistencës sociale të prezantuar nga Kryeministri Edi Rama. Me anë të një postimi...

Do votojë pro “Vettingut”, Shkëlzen Berisha publikon videon dhe tallet me Bashën: Kur të marrin peng, të detyrojnë të hash atë që nxjerr nga…

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ironizon kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha që deklaroi se do të votojë zgjatjen e mandatit të anëtarëve...

Noka del i revoltuar nga selia: I bëra me dije Bashës që Kuvendi do mblidhet kundër tij, po ushtron presion për të penguar Berishën

Një tjetër përplasje mes deputetit demokrat Flamur Noka dhe kryetarit të PD-së Lulzim Basha ka ndodhur ditën e sotme në selinë blu. Vetë Noka, pasi...

“Partinë do e dominojnë muslimanët praktikues”, ALARMI i Nard NDOKËS: PD me BASHËN po kthehet në parti ISLAMIKE

Aleati i zhgënjyer i Lulzim Bashës, Nard Ndoka reagon ashpër përmes një postimi në rrjetet sociale, duke thënë se Partia Demokratike rrezikon të kthehet...

Lulzim Basha zbulon pse Rama nuk i del në debat publik: Nuk përgjigjet sepse…

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha në një intervistë në Tempora, u shpreh se Rama nuk del në debat publik përballë tij sepse ka frikë. Sipas...

“Po çmenden duke hedhur baltë mbi fushatën” Basha i përgjigjet sulmeve të Ramës: Koha e tij ka mbaruar, nuk merrem me të

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi në Elbasan me familjet e vjetra  nuk ka qëndruar pa folur dhe mbi sulmet e...

Edi Rama: Që të marrësh vaksina duhet t’i biesh botës 5 herë anë e qark, Lulin e zë gjumi nga Durrësi në Tiranë. Fle...

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij sot nga Bylisi, në një bashkëbisedim me qytetarë dhe ekipin e tij për qarkun e Fierit, nuk...

“Janë fasadë e Ramës”, Kryeministri ironizon Bashën dhe prezanton ekspertët e Komitetit Teknik: Sëmundjen e shpifjes nuk ta shërojnë dot (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku prezanton ekspertët e Komitetit Teknik, të cilët përcaktojnë strategjinë e gjurmimit të Covid-19. ...

“565 mijë euro i janë paguar mafies së plehrave dje”, Basha: Me këto lekë ishin bërë 14 mijë testime

  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka hedhur edhe njëherë akuza në drejtim të qeverisë për tendera sekretë. Në deklaratën...

“Përmasat e COVID-19 fshihen”, Basha denoncon: Ka pasur viktima dhe të infektuar që nuk janë raportuar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar se përmasat e vërteta të pandemisë së koronavirusit mbahen të fshehura. Sipas tij,...

Lajmet e fundit