Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Lushnje

E rëndë në Lushnje, 17 vjeçarja bie nga pema dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Thanasaj pasditen e sotme, ku 17 vjeçarja K.GJ ka rënë nga pema dhe për pasojë ka...

Dhunoi bashkëshorten dhe djalin e mitur, “tërbohet” 43-vjeçari nga Lushnja, hedh nga ballkoni orenditë e shtëpisë dhe shkatërron dy makina (DETAJE)

Një 43-vjeçar ka rënë në pranga e policisë së Lushnjes pasi akuzohet për “dhunë në familje”. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasin...

Sherri për rakinë përfundoi në tragjedi në Lushnje, autori qëlloi me karrige pronarin e lokalit, më pas shkoi mori armën dhe vrau 62-vjeçarin (FOTO-...

Vetëm pak minuta pas krimit në Vlorë, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje, ku është vrarë një 57-vjeçar dhe ka mbetur plagosur...

I vendosën tritol në banesë, flet vëllai i Besnik Çokut: Ishim në gjumë, kur dëgjuam shpërthimin…(E PLOTË)

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lushnje Tritoli u vendos në banesën e Besnik Çokut, në lidhje...

Shpërthim i fuqishëm tritoli në Lushnje, dëmtohet dhe hyrja e shtëpisë pranë asaj që iu vendos C4 (EMRI pronarit)

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02.35 të mëngjesit, në...

“Trinomi” vë në pranga dy të rinjtë nga Lushnja, një i tretë në kërkim; vepronin si grup kriminal, shisnin drogë në Durrës e Tiranë

Dy të rinj nga Lushnja janë arrestuar nga Policia dhe një tjetër është shpallur në kërkim, në kuadër të operacionit të koduar “Trinomi”. Ky...

E RËNDË/ Dhunohet me sende të forta 62 vjeçarja në Lushnje, arrestohet kunati i saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotem në Lushnje, ku një 62 vjeçare është dhunuar me sende të forta nga kunati i...

Rama publikon videon: Ja si janë transformuar zyrat e DRSHTRR në Fier dhe Lushnje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, ku tregon se si janë transformuar zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Fier...

“Toyota” doli nga rruga dhe përfundoi në lumë, kjo është 22 vjeçarja që humbi jetën në aksidentin tragjik në Lushnje (FOTO)

Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme në fshatin Bubullimë të Lushnjes, ku një automjet tip “Toyota” doli nga rruga dhe përfundoi e...

68 vjeç dhe 22 vjeç, shoferi i ‘Toyotës’ ishte taksist, e reja që vdiq po udhëtonte drejt Lushnjës (EMRAT)

Xhezmi Oshafi 68 vjeç dhe Aurora Basha 22 vjeçe, janë dy nga viktimat e aksidentit tragjik në Lushnjë, i ndodhur paditen e sotme në...

Lajmet e fundit