Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

lushnja

Blindohet Lushnja, FNSH kontrolle nëpër rrugë, lokale dhe tunele, kërkohen persona të rrezikshëm që mbajnë armë pa leje; ka të arrestuar

Forca të shumta të FNSH, Drejtorisë Vendore të Policisë Fier dhe të Komisariatit të Policisë Lushnjë prej mesditës së sotme po zhvillojnë kontrolle të...

VIDEO/ ‘Pse nuk e pe ti çfarë ndodhi? Shpërthen në ironi trajneri i Lushnjes: Po thamë të vërtetën e hamë (HISTORIA ME PESHKUN)

Nuk i ka pritur aspak mirë vendimet e arbitrit kryesor trajneri i Lushnjes Ilir Gjyla, pas ndeshjes së humbur në Fier me rezultatin 3-1....

Skandali/ Falsifikime dhe zvarritje hetimesh: Si mbylli hetimet prokuroria për kinemanë e Lushnjes

Fiks Fare denoncoi veprimet e disa institucioneve shtetërore, të cilat kanë mbyllur sytë dhe veshët para falsifikimeve dhe mbivendosjeve për truallin e ish-kinema Lushnjes....

Rama flet për seancën parlamentare nga Lushnja: Ja përse e shtymë për sot

Nga Lushnja kryeministri Edi Rama foli për seancën parlamentare, e cila pritet të zhvillohet në këto momente. Rama tha se e...

E dhimbshme/ 12 vjeçari nga Lushnja gjeni në matematikë, ka vetëm një kërkesë (VIDEO)

“Shqiptarët për shqiptarët” udhëtoi drejt fshatit Dushk-Sektor të Lushnjes. Varfëria është ulur këmbëkryq në shtepinë e Fiqiri Kajos 68 vjeç. Kryefamiljari është i semurë...

E rrahu brutalisht fatorino, ndërron jetë në spitalin e Traumës 49-vjeçari (EMRI)

Ka ndërruar jetë në spital 49-vjeçari nga Lushnja, Bardhyl Hasanaj, i cili disa ditë më parë u rrah barbarisht nga fatorino i autobusit të...

Partizani është në krizë, 4 ndeshje 0 gola, e ndal edhe Lushnja

Partizani është zyrtarisht në një krizë të thellë rezultati dhe goli. Klubi kryeqytetas nuk mundi dot të shkonte më shumë se një barazim...

Lajmet e fundit