Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

lure

Zjarri në Parkun Kombëtar të Lurës, FA nis helikopterin

Forcat e Armatosura kanë nisur një helikopter për shuarjen e  zjarrit në Lurë. Helikopteri ‘Cougar’ do u vijë në ndihmë për...

Llogaridhënia në Lurë, Malltezi sulmon Ramën: Drejtorët që kishe përballë kanë vjedhur 800 mijë dollarë, trego ndonjë investim…

Kreu i departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka sulmuar kryeministrin Edi Rama në lidhje me llogaridhënien në Lurën. Malltezi...

Qytetarja “ia mbledh” Ramës në Lurë dhe merr duartokitje: Ku ishit kur…(REPLIKAT)

Kryeminisitri Rama ndodhet në Lurë në kuadër të llogaridhënies publike. Gjatë takimit me banorët nuk kanë munguar edhe replikat mes tyre. ...

‘Ku i merrni investitorët’, Rama i përgjigjët qytetarit: Ka mundësi të më dëgjosh…

Gjatë llogaridhënies publike të kryeministrit Edi Rama në Lurë, nuk kanë munguar replikat me qytetarët e pranishëm. Ndërkohë që të rinjtë...

Demokrati gjithë lezet ia numëron Ramës: Faleminderit 4 fëmijëve se unë do kisha vdek për bukë (REPLIKAT)

Një zotëri i moshuar, gjithë humor e “kripë” ia ka numëruar një nga një kryeministrit Edi Rama shqetësimet e tij në Lurë. ...

E moshuara mes lotësh i ankohet Ramës: Vuaj për copën e bukës. Ja si i përgjigjet kryeministri

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Lurë në kuadër të turit të radhës të llogaridhënies publike. Një e moshuar e pranishme...

Llogaridhënia publike në Lurë, i riu lë pa përgjigje Ramën: Aplikova dhe…

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Lurë në kuadër të turit të radhës të llogaridhënies publike.  Një nga qytetarët e pranishëm i...

Rama në Lurë kërkesë për banorët: Mos synoni që sot në FB të më thoni për…

Kryeministri Rama ndodhet në Lurë në kuadër të turit të radhës të llogaridhënies publike. Që aty Rama deklaroi se Lura është pjesë e programit...

Lajmet e fundit