Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lungomare

I rrethuar nga RENEA dhe me pranga në duar, momenti i arrestimit të Edison Begajt në Lungomare; zyrtari i policisë ia mban telefonin në...

Pasditen e sotme në Lungomare është arrestuar Edison Begaj, 38-vjeçari nga Vlora që më 29 maj mbeti i plagosur nga një person i cili...

“Ata rrethuan lokalin”, RENEA arreston në Lungomare Edison Begajn; u plagos te dera e shtëpisë nga një peson i veshur si polic, tufa me...

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Forcat Speciale RENEA kanë bërë të mundur mbrëmjen e sotme arrestimin e Edison Begajt. 38-vjeçari mbeti i plagosur...

RENEA operacion blic në Lungomare të Vlorës, ka të arrestuar

Forcat RENEA po zhvillojnë një operacion blic në Lungomare të Vlorës. Burime për mediat bëjnë me dije se janë arrestuar disa persona, një prej...

18 vjeçari i vajti te lokali në Lungomare dhe i dha celularin; Detaje nga plagosja në Vlorë: Ergys Likaj foli me një person nga...

Gjykata e Vlorës ka dhënë sot masën e sigurisë “Arrest me burg” për Ergys Likajn, të riun që u plagos me armë zjarri tre...

Makina përplas këmbësorin në Lungomaren e Vlorës, i plagosuri në gjendje të rëndë në spital

Një person ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotmën në Vlorë si pasojë e një aksidenti rrugor.Mësohet se një mjet që lëvizte në Lungomare...

VIDEO-LIVE/ Mijëra qytetarë mbushin Lungomare, kryeministri Rama i shoqëruar nga Linda dhe Zaho mbyll fushatën në Vlorë

Mbrëmjen e sotme Partia Socialiste do të mbyllë fushatën elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit në qytetin e Vlorës.Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në...

Qytetari i “qan” hallin Ramës: Nuk më kthehet gruaja në shtëpi deri në 9 të darkës, më thotë jam në Lungomare

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qenë në qytetin e Vlorës, ku ka zhvilluar takime me qytetarë dhe mbështetës të Partisë Socialiste.Teksa fliste...

Ishte duke bërë ecje në Lungomare, qentë endacakë sulmojnë gruan në Vlorë

Numri i madh i qenve endacakë në rrugët e qytetit të Vlorës janë kthyer në një shqetësim për qytetarët. Mëngjesin e sotëm qentë kanë...

Ndizen dritat në Lungomaren e re të Durrësit, Rama: Më e keqja është pas krahëve, më e mira është ende e gjitha përpara nesh...

Mbrëmjen e sotme janë ndezur dritat në Lungomaren e re të qytetit të Durrësit. Fotot i ka publikuar kryeministri Edi Rama,...

Rama flet sërish për karburantin, këtë herë nga Lungomare: Benzinato u ndalua nga Gjykata e Lartë të shpronësohej, mbeti aty si një çiban

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot punimet në Vlorë, në zonën e Lungomares, por jo vetëm. Ndërkohë, kreu i qeverisë ka...

Lajmet e fundit