Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

lunder

Përfshihet nga flakët magazina e “Rezervave të Shtetit” në Lundër, dyshimet e para të policisë

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në godinën e “Rezervave të Shtetit” në Lundër. Burime bëjnë me dije se nga flakët janë djegur...

Pronari i shtëpisë në Lundër telefonon policinë: Ejani se më qëlluan banesën me armë

Policia e Tiranës njofton mediat se mbrëmë në darkë shtetasi SH.B., ka telefonuar sallën operative dhe ka bërë një denoncim. Ai ka thënë se...

Aktet e dhunës në protestë, KQZ ‘arratiset’ jashtë Tiranës

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka ndërmarrë një hap të pazakontë pak orë pas nisjes së protestës së opozitës. Nisur nga mundësitë...

Lajmet e fundit