Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

Lumi Shkumbin

Prag tragjedie në Librazhd, autobusi me pasagjerë del nga rruga, rrezikon të bjerë në lumin Shkumbin

Një autobus me pasagjerë ka dalë nga mesditën e kësaj të hëne në Librazhd dhe rrezikon të bjerë në lumin Shkumbin. Mjeti ishte nisur...

Makina ra në Lumin Shkumbin dhe u mori jetën tre personave, identifikohen viktimat dhe të plagosurit (EMRAT)

Tre persona kanë humbur jetën nga aksidenti tragjik që u shënua ditën e sotme në Elbasan, ku makina përfundoi në Lumin Shkumbin. Makina fillimisht u...

Makina përfundoi në Lumin Shkumbin, burrë, grua dhe djali nxirren në gjendje të rëndë, dy persona ende në ujë

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Elbasan-Librazhd, ku një makinë ka rënë në Lumin Shkumbin. Bëhet me dije se është bërë e mundur...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, makina me katër persona bie në Lumin Shkumbin, dy nuk gjenden

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Bëhet me dije se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka rënë në...

Balla paralajmëron banorët e Divjakës për përmbytje: Largoni bagëtitë dhe mjetet bujqësore nga tokat përgjatë lumit Shkumbin!

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka paralajmëruar banorët e Divjakës për përmbytje. Përmes një reagimi në Facebook, Balla thotë se...

Lumi del nga shtrati, Erion Braçe thirrje banorëve: Largohuni me mjete e bagëti, përbën rrezik!

Ish-zëvëndëskryeministri Erion Braçe ka ngritur shqetësimin, duke njoftuar se lumi Shkumbin ka dalë nga shtrati në zonën e Çermës së Sipërme, duke rrezikuar jetën...

E rëndë në Librazhd/ Gjendet i mbytur në lumin Shkumbin 23-vjeçari i larguar 4 ditë më parë nga shtëpia (EMRI)

Alfred Kaca është gjetur mbrëmjen e sotme i mbytur në lumin Shkumbin. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se 23-vjeçari, banues në fshatin Spathar, Librazhd...

TRAGJIKE/ Gjendet i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin, ku është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç. ...

E RËNDË/ Gjendet i vdekur një burrë në breg të lumit Shkumbin në Elbasan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, ku një burrë rreth 50 vjeç është gjetur i vdekur në breg të lumit Shkumbin në...

Rrëshkiti në lumin Shkumbin, gjendet pas katër ditësh trupi i pajetë i të moshuarës (EMRI)

Gjendet pas katër ditë kërkimesh trupi i të moshuarës në fshatin Çermë e Sipërme të Lushnjes. Bëhet fjalë për Kimete Tarrellin,...

Lajmet e fundit