Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

Lumi Erzen

E RËNDË/ Po peshkonte në lumin Erzen, 55 vjeçari bie në kontakt me telat elektrikë dhe ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Jubë të Sukthit, ku një 55 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ran ë...

Lumi Erzen del nga shtrati, banorët e Sukthit lajmërohen që të evakuohen menjëherë

Lumi Erzen ka dalë nga shtrati duke përmbytur dhjetëra ha tokë në Sukth. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i...

“Nuk e shpëtova dot”, polombarët devijojnë rrjedhën e Erzenit për gjetjen e 20 vjeçarit (VIDEO)

Vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës për gjetjen e trupit të 20 vjeçarit, i cili dyshohet se është mbytur ditën e djeshme në lumin...

Harrojini Osumin dhe Vjosën, kanionet më të bukura në Shqipëri janë 25 km larg nga Tirana (VIDEO)

Shqipëria është e pasur me një rrjet të pasur hidrografik, me lumenj që burojnë në malet në lindje të vendit për t’u derdhur në...

Pas denoncimit, ministri i Shëndetësisë merr masat për kompaninë që hidhte mbetjet spitalore në lumin Erzen

Më datë 10 korrik 2017, emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan ka denoncuar përmes pamjeve filmike, keqadministrimin e mbetjeve spitalore nga kompania e licencuar...

Banorët e rrethuar nga uji në Sukth kërkojnë ndihmë në Newsbomb, shtabi: Kemi nisur mjetet për evakuuim

Lumi Erzën ka dal nga shtrati në mbrëmje duke shkaktuar përmbytje në shumë zona në qytetin e Shijakut dhe në Sukth. Situata paraqitet problematike,...

Banorët e rrethuar nga uji në Sukth kërkojnë ndihmë në Newsbomb, shtabi: Kemi nisur mjetet për evakuuim

Lumi Erzën ka dal nga shtrati në mbrëmje duke shkaktuar përmbytje në shumë zona në qytetin e Shijakut dhe në Sukth. Situata paraqitet problematike,...


Lajmet e fundit