Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

lumenj balte

Lumenjtë e baltës marrin përpara gjithçka në Itali, tre të vdekur dhe qindra të zhdukur (VIDEO)

Prej më shumë se dy ditësh, Italia po përballet me një situatë aspak të zakontë.   Prurjet e shumta të shkaktuara nga...

Lajmet e fundit