Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

lume

Shembet ura në Darëzezë të Fierit, bie në lumë një mjet, plagoset shoferi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku është shembur ura në Darëzezë të Fierit. Bëhet me dije se në momentin...

Ishte në shoqërinë e të birit, identifikohet 55 vjeçari që ra në lumin e Bistricës (EMRI)

Identifikohet 55- vjeçari i cili ra në lumin e Bistricës pasditene  së dielës. Ai është Arben Shaqiri, i cili duke kaluar...

Bie në lumë 55 vjeçari në Sarandë, polumbarët në kërkim të trupit

Një 55 vjeçar ka rënë në lumin e Bistricës në Sarandë, pasditen e djeshme. Bëhet me dije se duke kaluar për...

Avioni i Boeing 737 plot me pasagjerë del nga pista, përfundon në lumë

Një avion i Boeing 737 që vinte nga Guantanamo Bay doli nga pista dhe përfundoi në lumin St. Johns. Avioni me...

Lumi Ishëm problematik edhe në pranverë, kafshët e ngordhura rrezikojnë përhapjen e sëmundjeve në zonën përreth (FOTO)

Sërish Lumi Ishëm mbetet problematik dhe në këtë stinë pranverore për disa fshatra në zonën e Krujës. Frika nga banorët për...

Gjendet i mbytur në lumë një burrë

Gjendet i mbytur në lumë një 44 vjeçar me inicialet M.Xh.   Ngjarja ka ndodhur në Guahak të Skraparit. Trupi është...

Aksidenti FATAL në Maliq, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 24-vjeçarit

Polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga lumi trupin e pajetë të 24-vjeçarit Gjergji Elmazi i cili u aksidentua orët e para të mëngjesit të...

U mbyt në lumë, gjendet trupi i pajetë i 59-vjeçares (EMRI)

Gjendet trupi i pajetë i 59-vjeçares së mbytur në lumin e Vjosës. Viktima është Manushaqe Nexhipi, e cila u mbyt para...

E RËNDË, lahej në lumë me shokët, mbytet 14 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milot ku një 14 vjeçar është mbytur ditën e djeshme teksa lahej në lumë. ...

Lumi i mbushur me patate, fermeri: Po na shkatërron kontrabanda e importit (Video)

Një fermer nga Korça denoncon te ish kryeministri Sali Berisha situatën penalizuese sipas tij të importeve kontrabandë që dëmtojnë prodhimin vendas. ...

Lajmet e fundit