Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

lulzim bitri

PUBLIKOHET VIDEO/ Pamjet e vrasjes së Ardian Çollakut dhe Lulzim Bitrit në Elbasan, autorët i ekzekutuan në prani të dhjetëra dëshmitarëve

Janë publikuar pamjet e vrasjes së Ardian Çollakut dhe Lulzim Bitrit, ngjarje e ndodhur në mbrëmjen e 4 tetorit 2021, pranë një karburanti në...

Detaje të reja nga ekzekutimi i Ardjan Çollakut dhe Lulzim Bitrit, makina ishte pa numër shasie, autorët i vodhën targat në Elbasan

Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i ndodhur pak ditë më parë në Elbasan, ku persona ende të paidentifikuar ekzekutuan me armë zjarri...

ATENTATI NË ELBASAN/ Detaje të reja nga ekzekutimi i Ardjan Çollakut dhe Lulzim Bitrit, me viktimat ishte edhe një person i tretë, ka marrë...

Detaje të reja bëhen të ditura nga ekzekutimi i mbrëmshëm në Elbasan, ku persona ende të paidentifikuar qëlluan dhe vranë Ardjan Çollakun e Lulzim...

Atentati në Elbasan u filmua nga kamerat e sigurimit, dy persona të maskuar ekzekutuan Ardian Çollakun dhe Lulzim Bitrin, zbulohen lidhjet e viktimave...

Detaje të reja janë zbuluar nga atentati që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Elbasan, ku mbetën të vrarë Ardian Çollaku dhe Lulzim Bitri. Burime për...

U plagos dje në atentat, pas Lulzim Bitrit, ndërron jetë te Trauma edhe Ardian Çollaku

Ardian Çollaku, personi që mbeti i plagosur në atentatin e djeshëm në Elbasan, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin e Traumës në...

Atenati në Elbasan, zbulohet lidhja e dy viktimave me grupet kriminale, Çollaku dhe Bitri miqësi me Erion Alibej dhe Talo Çelën

Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i sotëm në Elbasan, ku mbetën të vrarë Ardian Çollaku dhe Lulzim Bitri. Sipas raportimeve të gazetares Klodiana...

Lajmet e fundit