Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

lulzim berisha

Ia sekuestroi OFL, pas BMW së blinduar gjykata i kthen Lulzim Berishës edhe 1.2 milion litra naftë

Operacioni Forca e Ligjit nuk i ka sekuestruar pasuritë e Lulzim Berishës. Më herët OFL njoftoi se kishte sekuestruar 1.2 milion...

Gjykata e Durrësit dënon më 16 vite burg Ahmet Ajetin, atentatorin e Lul Berishës

Gjykata e Durrësit dënon me 16 vite burg Ahmet Ajetin, atentatorin e Lulzim Berishës. 35-vjeçari Ahmet Ajeti tentoi të vrasë Lulzim...

OFL i sekuestroi 1.2 milion litra naftë, por ja çfarë deklaronte Lulzim Berisha për furnizimin me karburant të anijeve të peshkimit

OFL ka njoftuar ditën e sotme se ka sekuestruar 1.2 milion litra naftë në pronësi të Lulzim Berishës dhe motrës së tij Enkelejda Shoshi....

’Komplekse të mëdha dhe pallate në bregdet’, zv.ministrja e Brendshme zbulon live PASURITË miliona euro që OFL-ja i ka sekuestruar Lul Berishës

Zëvendësministrja e Brendshme Rovena Voda ka zbuluara mbrëmjen e sotme disa prej pasurive që Njësia Speciale OFL i ka sekuestruar Lulzim Berishës, ish-kreut të...

Në prag të rinisjes së parlamentit, Klevis BALLIU tregon planet e PD-së: Po kryejmë takime në të gjithë vendin, nuk do të ndalemi derisa….

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu konfirmoi se opozita po vazhdon aksionin madhor për të rrëzuar Edi Ramën dhe Partinë Socialiste nga pushteti. ...

‘Numrin e xhuxhit’, zbardhet roli i Lul Berishës në dosjen hetimore, çfarë zbuluan përgjimet

Zbardhet dosje hetimore të operacionit “Vol-Vo 4” ku flitet për Lulzim Berishën, ish- kreun e Bandës së Durrësit, i liruar në fund të vitit...

Atentati ndaj Lulzim Berishës, shtyhet seanca për Ajetin, avokati:  Është i sëmurë mendor

Shtyhet për në 12 tetor seanca e parë ndaj Ahmet Ajetit i cili tentoi të vrasë Lulzim Berishën, ish-kreun e bandës së Durrësit në...

E BUJSHME/ Rihapet ÇËSHTJA për atentatorin e LULZIM BERISHËS

Gjykata e Apelit te Krimet e Rënda rihap çështjen për atentatorin e Lulzim Berishës, Ahmet Ajeti.   Ahmet Ajeti tentoi të...

“Motra e Lul Berishës pastroi miliona dollarë. Zbulohet lidhja me dëshmitarin kundër Shullazit

Prej një viti, Luljeta Berisha, motra e ish-kreut të Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha, është duke u hetuar për akuzën e pastrimit të parave. Lajmi...

Lajmet e fundit