Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Lulzim basha

Basha përfundon takimin me Abazoviç: Diskutuam për zhvillimin e popujve tanë dhe integrimin në BE. Zv.kryeministri: Kemi nevojë për frymë europiane

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur për mediat pas takimit me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i cili ndodhet...

Përmbytjet në Gjermani dhe vendet e Beneluksit, Basha mesazh: Lutjet tona janë me familjet e prekura nga kjo katastrofë

Kreu i PD Lulzim Basha reagon për përmbytjet në Gjermani dhe në vendet e Beneluksit, Belgjikë, Holandë dhe Luksenburg. Mendimet dhe lutjet tona, thotë...

Akuza e fortë e Edvin Kullurit: Njerëzit e Bashës më kanë kërcënuar në telefon, më thanë “do të vrasim”

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edvin Kulluri, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku u shpreh se ka marrë...

Publikohet LISTA me EMRAT e kandidatëve për anëtar të Këshillit Kombëtar, PD miraton 11 ndryshime në statut

Partia Demokratike ditën e sotme ka zhvilluar mbledhjen e Kryesisë, ku u diskutua për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit, të cilat PD i...

Kryesia i “rrëzoi” propozimet për ndryshimet në statut, Kadilli flet pas mbledhjes: I quajtën të parakohshme, demokratët të bashkohen për të rrëzuar Ramën

Gjatë mbledhjes së sotme të Kryesisë së PD u dëgjuan edhe propozimet e Fatbardh Kadillit për ndryshimet statuore, por nuk u morën parasysh.Në përfundim...

Frrok Çupi: Pse i kërkojmë PD-së që të fitojë? Ajo kurrë nuk ka fituar apo të dalë forcë e parë

Analisti Frrok Çupi ka ironizuar thellë PD-në dhe liderin e saj Lulzim Basha, por dhe Sali Berishën përsa kohë u kthye në retrospektivë. Ai...

Akuzat për përfitim financiar dhe bashkëpunim me Ramën, Kadilli: Basha të dalë dhe të sqarojë publikun

Anëtari i kryesisë së PD, Fatbardh Kadilli ka deklaruar sot se kreu i kësaj force politike, Lulzim Basha duhet të japë llogari para shqiptarëve,...

A është Lulzim Basha i përfshirë te kompania që do ndërtojë Dubain e Durrësit? Ja ku ka gënjyer kryetari i PD

Nga Mero Baze Ka mjaftuar publikimi i një lajmi që lidh kunatin e Lulzim Bashës me administratorin e “Symphony Real Estate Development”, kompania që do...

Në familjen e Bashës ka festë, vajza e vogël feston ditën e lindjes (FOTO)

Në familjen e Lulzim Bashës ka festë, pasi vajza e tyre e vogël, Viktoria feston ditën e lindjes. Ka qënë bashkëshortje e Lulzim Bashës, Aurela...

Gafa, Rilindja Demokratike denoncon kunatin e Bashës si i lidhur me Portin e ri të Durrësit, fshin menjëherë lajmin

Media shumë pranë Partisë Demokratike, Rilindja Demokratike ka bërë sot një “owngoal” në portën e saj, por nuk dihet nëse ka qenë një gafë...

Lajmet e fundit