Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Lulzim basha

“Më janë larguar të gjithë deputetët”, Shehaj flet pas humbjes në zgjedhjet e PD dhe bën deklaratën e papritur për Bashën

Kandidati për kryetar partie i PD-së në zgjedhjet e djeshme të 13 qershorit, Agron Shehaj ka folur sot lidhur me votimet brenda partisë, për...

Nishani tregon në Euronews Albania manipulimin e zgjedhjeve brenda PD: Basha ka më pak se 30% të votave, nuk ka moral të përmbushë detyrën

Ish-presidenti Bujar Nishani gjatë një interviste në emisionin “Raw Politics” të drejtuar nga Erla Mëhilli, tha se gara brenda PD është zhvilluar jashtë çdo...

“Maskaradë zgjedhore”, Salianji flet për akuzat e Nishanit: Janë deklarata emocionale, të stisura nga Rama

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë i dalë nga zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Korçës, Ervin Salianji komentoi sot akuzat e...

Krahasimi banal i Pjerin Ndreut: Lulush Basha e viagron veten si Don Kishoti i Mançes, del dhe betohet se do rrëzojë qeverinë, por po...

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ironizuar zgjehdjet në Partinë Demokratike, ku Lulzim Basha arriti të fitojë mandatin e tretë si kryetar i partisë. Sipas...

ISP analizon me kritika zgjedhjet në PD: S’ka regjistër për anëtarësinë, votëbesimi i Bashës u ul me 20 mijë. PD nuk ka rregulla dhe...

Instituti i Studimeve Politike ka bërë një analizë përsa i takon zgjedhjeve në Partinë Demokratike, dje më 13 qershor. ISP me kritika del në...

Pas fitores së zgjedhjeve në PD, Basha u drejtohet demokratëve: Treguat që nuk e njihni masakrën zgjedhore, do të vijojmë luftën kundër regjimit Rama-Doshi...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas fitores së zgjedhjeve brenda PD-së, u është drejtuar demokratëve me anë të një video-mesazhi, ku i falenderoi...

Fatbardh Kadilli “ZBULON” pse shkoi Berisha në zyrën e Bashës kur po votohej: Kanë qenë në shoqërinë e…

Kandidati për kryetar partie i PD-së, Fatbardh Kadilli i cili në zgjedhjet e 13 qershorit mori rreth 800 vota, kur doli sot në konferencë...

Lulzim Basha reagon për herë të parë pas fitores: Faleminderit për mbështetjen! Kjo është një shprehje e besimit në rrugën tonë drejt ndryshimit

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë pas fitores së zgjedhjeve ditën e djeshme, ku u rizgjodh në krye të Partisë Demokratike.Ai...

Deklarata e fortë e Frrok Çupit: Berisha po e merr Bashën me vete, të dy janë fajtorë për ngjarjet e 1999-ës dhe ato pas...

Analisti Frrok Çupi ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, pasi u shpreh se Sali Berisha do të marrë me vete para...

Ironia e Astrit Patozit: Në Shqipëri të gjithë fitojnë pastër! Edi fiton me Lulin, Basha mund rivalët, por në fund rëndësi ka pjesëmarrja

Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi, ka ironizuar zgjedhjet që zhvillohen në Shqipëri, pasi shprehet se në vendin tonë të gjithë fitojnë pastër.Sipas tij, Rama...

Lajmet e fundit