Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Lulzim basha

Lulzim Basha uron gjermanin Manfred Weber: Partitë Popullore Europiane kanë nevojë për udhëheqjen tuaj

Ish-kryetari i PD Lulzim Basha, uron politikanin gjerman Manfred Weber për zgjedhjen sot si President i ri i Partive Popullore Europiane. Basha ndan një...

Kundërshtar në politikë, Basha i trishtuar për ndarjen nga jeta të Bujar Nishanit: U prehtë në paqe!

Deputeti demokrat, Lulzim Basha, ka reaguar për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani. Përmes një mesazhi në Facebook, ish-kreu i PD i shpreh...

Berisha mban fjalën në Këshillin Kombëtar të PD, sulmon Bashën: 8 vite udhëheqje dështake dhe me pazare

Ish-kryeministri Sali Berisha po mban fjalën në Këshillin Kombëtar të Partisë Demokratike. Ai edhe një herë ka sulmuar ish-kreun e PD, Lulzim Basha duke thënë...

“Alibeaj është SHARLATAN”, Berisha tregon GRUPIN brenda PD-së “të kapur nga qeveria”: Bardhi të tregojë rolin në vrasjen e…

Ish-kryeministri Sali Berisha e quan kreun e grupit parlamentar të PD-së “sharlatan” teksa thotë se brenda Partisë Demokratike ka një grup të vogël deputetësh...

Bylykbashi tregon bisedën me Bashën para 25 prillit: Ia kam thënë, “ti i humbet këto zgjedhje”…

Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi  ka treguar bisedën që ka pasur me ish-kreun e PD, Lulzim Basha, para zgjedhjeve të 25 prillit. Bylykbashi ka treguar...

“Godet” Nard Ndoka: Tifozët hollandezë morën para policinë, ky hollandezi ynë doli pa by*e

Ish-deputeti opozitar Nard Ndoka e ka bërë një batutë për situatën e krijuar nga përleshjet mes tifozëve të huaj dhe policisë në Tiranë. Duke ironizuar...

Demokratët votuan dje Sali Berishën, por në “Facebook” figuron ende kryetar Lulzim Basha

Sali Berisha është zgjedhur dje kryetari i ri i PD-së me 93% të votave. 40,820 demokratë votuan që drejtimin ta merrte ish-kryetari që u...

PD zhvillon zgjedhjet për kryetarin e ri, Basha: Të mos lëmë mbetjet e komunimizit të relativizojnë dhimbjen dhe përgjegjësitë e të shkuarës

Partia Demokratike zhvillon sot zgjedhjet për kreun e ri, ku përballë ish-kryeministrit Sali berisha garon Ibsen Elezi. Ndërkohë, ish-kryedemokrati Lulzim Basha në një postim në...

Berisha sulmon Bashën nga Berati: I vinin mesazhe, s’përmendte emrin e kundërshtarit në protestat e PD

Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë takimit në Berat, nuk ka kursyer as sulmet ndaj ish-kreut të PD, Lulzim Basha. Berisha tha se Lulzim Basha shuante protestat...

“Këshillë e pakërkuar”, Manjani tregon TË VETMEN RRUGË që ka Lulzim Basha nëse mendon se do të rrimarë PD-në

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se Lulzim Basha ka vetëm një rrugë, nëse mendon se do të rrimarë Partinë Demokratike, dhe kjo është...

Lajmet e fundit