Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Lulzim basha

Arben Ristani ia “plas” në sy Bashës: Ke humbur 3 herë, edhe një herë që fitove e dimë të gjithë se si e bëre

Ish-deputeti i PD-së, Arben ristani, në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike ka sulmuar ashpër kryedemokratin Lulzim Basha.Ai i ka thënë Bashës se...

Përfundon mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD-së, Kadilli: Sado e pabarabartë të jetë gara, jam gati t’i shkoj deri në fund

Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, ku është vendosur 13 qershori si data e zgjedhjes së kryetarit të ri të partisë.Fatbardh...

Këshilli Kombëtar i PD miraton datën e zgjedhjeve të kryetarit të ri dhe Komisionin Zgjedhor

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka miratuar me 283 vota pro 13 qershorin si datën e re të zgjedhjeve për kryetarin e ri të...

“Dua t’ju shoh të gjithëve në sy”, Basha i jep dy alternativa Këshillit Kombëtar: Dorëhiqem nëse i quani zgjedhjet të rregullta, në të kundërt...

Kryedemokrati Lulzim Basha u ka dhënë dy alternativa anëtarëve të Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike në mbledhjen që po zhvillohet në selinë blu.Ai ka...

Eno Bozdo kritikon Bashën: PD humbi dhe përgjegjësi kryesor është kryetari, kjo e sotmja është mbledhje e vonuar

Koordinatori Kombëtar për Energjinë në PD, Eno Bozdo, ka kritikuar kryedemokratin Lulzim Basha se e ka mbledhur shumë vonë Kryesinë e Partisë Demokratike.Ai tha...

Ironia e Astrit Patozit: Një falenderim për Lulin dhe Doktorin, më kanë hequr një siklet të madh, isha i bindur se deri sa të...

Ditën e sotem Kryesia e Partisë Demokratike vendosi që 13 qershori do të jetë dita kur do të zgjidhet kryetari i ri i PD-së.Ish-deputeti...

Nishani ia thotë në sy Bashës: Duhet dorëheqja e parevokueshme e kryetarit, është një shërbim që Basha ka për detyrë t’i bëjë PD-së

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PArtisë Demokratike, Bujar Nishani, në mbledhjen e këtij Këshilli i ka thënë në sy Lulzim Bashës se duhet të...

Basha dhe Nishani përballen në Këshillin Kombëtar, kryedemokrati: Struktura e PD funksionoi, u përballëm me blerjen e votave; ish-presidenti: Gjysmën e fajit e kemi...

Ka nisur mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, ku kanë mbajtur fjalën e tyre kryedemokrati Basha dhe kryetari i këtij Këshilli, Bujar Nishani.Basha...

Nishani ftoi mediat të futeshin brenda selisë së PD, Basha nuk pranon, mbledhja e Këshillit Kombëtar bëhet me dyer të mbyllura

Pas vendimit të Kryesisë për vendosjen e 13 qershorit si ditën e zgejdhjeve të kryetarit të ri të Partisë Demokratike, kryetari i Këshillit Kombëtar...

Përfundon mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike, miratohet data 13 qershor për zgjedhjen e kryetarit të ri

Ka përfunduar mbledhja e Kryesiss së Partisë Demokratike, e cila u zhvillua në selinë e PD duke filluar prej orës 17:00.Në mbledhje u vendos...

Lajmet e fundit