Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

luljeta

Petri Bozo: Ime më ka qenë e famshme, me gjithë idiotët në studio, media u kujtua për Luljeta Bozon

Inxhinierja dhe deputetja Luljeta Bozo është një ndër figurat më të dashura për shqiptarët. Dija dhe këshillat e saj gjatë tërmetit të 2019-ës qetësuan...

“Nuk janë për asgjë”, ish-konkurrentja e “Përputhen” bën deklaratën e fortë: Meshkujt shqiptarë janë shumë të lodhur, më vjen keq po…

Ish-konkurrentja e “Përputhen” Luljeta Nallbani ka qenë një ndër emrat më të lakuar edhe pas përfundimit të sezonit. E njohur si beqarja e cila...

Lajmet e fundit