Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Luljeta Bozo

Nga 22-vjeçarja demokrate te më e moshuara Luljeta Bozo, KQZ publikon moshën e deputetëve që do nisin punën në shtator; LSI me moshën mesatare...

Deputetja më e re e Kuvendit të Shqipërisë e cili do të nisë punimet në shtator të këtij viti është demokratja Andia Ulliri, 22...

Luljeta Bozo tregon problematikat që do ngrejë në Parlament: Shoh pensionistë në dyqan që duan, por nuk blejnë dot një portokalle

Deputetja e ardhshme e Kuvendit të Shqipërisë, Luljeta Bozo ka treguar sot se cilat problematika do të ngrejë në parlament që zëri i saj...

“Kandidatët e tjerë kishin patronazhistë”, Luljeta Bozo flet pas marrjes së mandatit: Votat i kam marrë nga fisi dhe takimet në rrugë

Luljeta Bozo, inxhiniere dhe kandidate fituese për deputete nga radhët e PS në 25 prill, falenderon të gjitha ata që e votuan dhe besuan....

Kryeson listën socialiste të Tiranës, Luljeta Bozo kthehet në shtëpi e kujdeset për lulet (FOTO)

Mosha ndoshta bën të vetën dhe nuk e lejon të jetë nëpër zyra organizimi për tu marrë me votuesit, ata që kanë hedhur votën...

Ishit shqetësuar për Luljeta Bozon? Publikohet VIDEO/ Kandidatja për deputete gëzon shëndet të plotë: Po bëj një punim shkencor, të dielën dilni në votime

Kandidatja për deputete e PS në Tiranë, Luljeta Bozo ka qenë dje pjesëmarrëse në mitingun përmbyllës të PS në Tiranë, ku dhe tha dy...

NEWSBOMB.AL, nis sondazhi për kandidatin tuaj të preferuar, fillimisht me qarkun e Tiranës për tre partitë (SI DUHET TË VOTONI)

Newsbomb.al nëpërmjet sondazhit të ri ju jep mundësinë të zgjidhni kandidatin tuaj për deputet për Tiranën. Në rubrikën “sondazh” ju mund të klikoni mbi...

Nusja ish-gazetare shkruan për Luljeta Bozon: Pse vendosa të reagoj sot. Luljeta nuk ka fyer asnjë, i ka ndihmuar të gjithë pa pyetur të...

Luljeta Bozo u kthye shpejt në një figurë shumë të dashur për publikun shqiptar pas tërmetit famëkeq që shkundi vendin në shtator dhe më...

E para në listën e PS në Tiranë, Luljeta Bozo modeste, në rrugët e Tiranës me qese në dorë (VIDEO)

Inxhinierja Luljeta Bozo është e para në listën e kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste në qarkun e Tiranës, por kandidimi nuk e ka...

“Do flas shkurt se sikur filloi të fryjë pak”, Luljeta Bozo: Zgjodha PS se mban ç’do premtim! Tërmeti u përballua më mirë se Italia

"Partia Socialiste s’bën vaki të mos mbajë ndonjë premtim”, kështu shprehet kandidatja më e moshuar e listës së PS në Tiranë, Luljeta Bozo. Gjatë prezantimit...

Tërmeti në Turqi, a duhet të kenë frikë shqiptarët? Flet Luljeta Bozo: Nuk është si COVID të përhapet, por jemi zonë sizmike dhe duhet...

Inxhinierja e njohur, Luljeta Bozo tërmetin e ndodhur në Turqi këtë të premte e lidh me një faktor zinxhir efektesh nën tokë. Profesoresha gjatë...

Lajmet e fundit